ساخت وسایل تزئینی

خلق آثار جالب

همشیه برای خلق آثار هنری فاخر نیاز به وسایل گران قیمت و رنگ های مختلف نیست. باور ندارید؟ تصاویری که در ادامه می آید موید گفته ما خواهد بود. شاید دیدن این تصاویر الهام بخش  ایده ای جدید برای ساخت اثری فاخر باشد. ادامه مطلب »

روش های خلاقانه تزیین تخم مرغ

در این پست تصاویری از تزئین تخم مرغ با روش های بسیار ساده اما خلاقانه برای شما گردآوری شده است. شما نیز می توانید از تصاویر زیر الگو بگیرید و تخم مرغ های هفت سین امسال خود را به زیبایی تصاویر زیر طراحی کنید. ادامه مطلب »

استفاده مجدد از CD های قدیمی

اگر در منزلتان سی دی های غیر قابل استفاده دارید، می توانید با روش زیر از آنها برای زیباتر کردن محیط اطرافتان استفاده کنید. ابتدا سی دی ها را با قیچی به تکه های کوچک و هم اندازه برش بزنید. سپس با استفاده از چسب حرارتی آنها را بر روی یک توپ از جنس اسفنج یا ابر به ترتیب بچسبانید. ... ادامه مطلب »

ساخت پادری زیبا با تکه های پارچه و گونی

    جالب است بدانید که این پادری زیبا و چشم نواز از تکه پارچه های اضافه موجود در خانه و گونی تهیه شده است و بسیار محکم تر از نمونه های بازاری و قابل شستشو می باشد.اگر دوست دارید این پادری زیبا را بسازید با ما همراه شوید.     گونی را به اندازه ۵۰ در ۹۰ قیچی کنید. ... ادامه مطلب »

آموزش کاشتن سبزه عید

هر ساله با نزدیك ‌شدن‌ به‌ روزهای‌ آخر سال، برخی به فكر تهیه‌ سبزه عید می‌افتند. در این پست قصد دارم آموزش کاشت ۳ مدل سبزه رو بهتون آموزش بدم، امیدوارم زینت بخش سفره هفت سین شما شود. سبزه مدل عروسكی‌ وسایل‌ لازم : تخم‌ شاهی‌، عروسك، جوراب‌ زنانه رنگ‌ بدن روش کاشت: ابتدا تخم‌‌شاهی‌ها را در آب خیس‌ كنید ... ادامه مطلب »